Promocje w ubezpieczeniach

UBEZPIECZENIE DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Dziecko szkolne powinno być ubezpieczone - nie musicie jednak Państwo przepłacać w szkole.
W naszym Biurze oferujemy indywidualne ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży szkolnej. To Państwo w zależności od oczekiwań i mozliwości finansowych kształtujecie ochronę dla swojego dziecka.

Polisę można kupić już od 15zł (na rok).

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo ubezpieczenia zwiazane z zabezpieczeniem przyszlości swoich bliskich:


Altima – ERGO HESTIA


Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia lub często podróżujesz, Altima to ubezpieczenie dla Ciebie. Składka 106 zł rocznie wystarcza, aby ubezpieczyć się na kwotę aż 101 000 zł! Pamiętaj, że to tylko 30 groszy dziennie, za które zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie.
Altima jest krótkoterminowym ubezpieczeniem na życie i dotyczy ubezpieczonego, który poniósł śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku w ruchu lądowym (także jako pasażer, pieszy i rowerzysta), wodnym lub powietrznym.
Zawarcie umowy nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o stanie zdrowia.


Życie i Ochrona - UNIQA

Życie i Ochrona jest również krótkoterminowym ubezpieczeniem na życie i dotyczy ubezpieczonego, który poniósł śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub wypadku komunikacyjnego.
Przy składce 180zł rocznie, jesteście Państwo ubezpieczeni na sumę 100 000zł. Dodatkowo za częściowe i trwałe inwalidztwo spowodowane wypadkiem komunikacyjnym otrzymacie Państwo 100zł za każdy 1% uszczerbku na zdrowiu.

Witing Copyright © 2019 WITING www.witing.pl
Witold Inglot Odszkodowania